Banesa me qera,E mobiluar Ne Lagjen Dragodan(arb..

Shitet nga: Xxxx 10 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira E Mobiluar ne Lagjen Dardani Ish (Dargodan),Banesa ka dhomen e Fjetjes dhe Sallonin me Kuzhin,Banesa gjindet ne Katin E tret(3).Banesa esht e Lir nga data 01.04.2015 pra ne muajin Prrill.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim