Banesa me qera Emshir

Shitet nga: Dona 18 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me qera në lagjen Emshir kati -VIII- e mobiluar posedon ashencor ujë rrym dhe siguri të plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim