Banesa me qera Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALEA 21 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes luksoze në lagjen Emshir banesa posedon dy shoma gjumi sallon dhe kuzhinë Banjo + Wc gjendet në K-IV- posedon ashenson ujë rrym 24 orë. mobiljet jan tersish të rreja Lëshohet vetem per qifte ose nderkombetar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim