Banesa me qera Lagjja Dardanija

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blerta 22 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qer Lagjja Dardanija Kuriz K-X- posedon ashensor 24orë ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhinë banjo wc korodor tera nxemje qendore ujë rrym 24orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim