Banesa me qera Lagjja ULPIANA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Genta 22 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera në lagjen Ulpiana rr. kryesore K-III- banesa posedon dy dhoma dhe kuzhinen tersisht e mobiluraposedon ashensor ujë rryn ngrohje 24 orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim