Banesa me qera afer EULEX NSH AKS Agency

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Eulexit

Rr. Muharrem Fejza

Kompleksi Royal

Blloku III, Hy I, Kati 7, Nr 20.

Banesa ka 2 dhoma te fjetjes, sallon kuzhine dhe depo

Banesa posedon nxemje qendrore me rryme ka klime dhe poashtu eshte e lidhur me termokos.

Posedon ashensor dhe mirembajtje te tij.

Mirembajtje te hymjes si dhe

Uj 24 or

Qmimi 400euro

NSH "AKS-Agency"
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Tel: 045 903 902 - 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim