Banesa me qera afer Qafes105 m2 e mobiluar 300 eur

Shitet nga: Valmira 21 Dhj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen ne cila gjindet afer Qafes, banesa ka 2 dhoma gjumi, dhom dite te madhe me ballkon, kuzhine me trapezari te bukes dhe ulese te dites, shpajz, me ngrohje qendrore, e mobiluar shum bukur.
Cmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim