Banesa me qera ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Naim 21 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ose me saktesisht perball Institutit Gjyqesor !

Banesa eshte 100m2 ne katin e 2-te dhe i posedon :

►Sallonin me Kuzhin,
►Dhome te femijeve,
►Dhome te fjetjes,
►Banjo,
►Korridor dhe
►Ballkon.

Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet .
Kuzhina me aparatur poashtu eshte e re posedon gjithashtu edhe enelarese !!
Banesa eshte ne katin e 2-te gjithashtu ka edhe lift 24h
Rryme 24h
Uje dhe nxemje gjithashtu 24h.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne nr. 044 821 260 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim