Banesa me qera ne Prishtine

Shitet nga: Armendi 07 Pri 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne qender te Prishtines ne lagjen Dardania afer Viva Market ..banesa eshte e mobiluar posedon dy dhoma gjumi paradhom dhe kuzhine...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim