Banesa me qera ne Prishtine

Shitet nga: Bajram Mehmeti 15 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera gjendet ne afersi te ambasades Zvicrrane Prishtine eshte e posa mobiluar dhe e pa banuar me pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim