Banesa me qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerive "JONI" 17 Mar 11:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni i Patundshmerive "Joni" ofron ndermjestsimin e te gjitha llojev te qiradhenjeve dhe shitblerjeve.
Me kontrate dhe license te qertifikuar.

per info: +377 45 685 000
jonirealestate.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim