Banesa me qera te Univerziteti UBT lagjja Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blerta 22 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa nje dhom gjumi sallon dhe kuzhinë tersisht e mobiluar K-I- me klim ashensor parking garazh ujë rrym 24 orë me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim