Banesa me qera te Parku

Shitet nga: Asllan Gashi 02 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
LESHOJE BANESEN ME QERA TE PARKU-TEATRI DODONA..
KA SALLONE , KUZHINE, BANJO DHE TERASEN , E MOBILUAR DHE GJENDET NE KATIN E PARE
PER ME SHUME KONTAKTO

044-258/681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim