Banesa me qera te banesat e bardha edhe per afat..

Shitet nga: enver 03 Gsh 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Leshohet me qera banesa ne bregun e diellit II, Blloku 41, hyrja 2; kati i 5, nr.22; Te banesat e bardha,afer shkolles fillore ILIRIA. Banesa ka 78m2 bruto kurse 65m2 neto. Ndertim i vjeter

Afer Maxi market dhe VIP taxi.


Informatat ne tel. 044 167 399 vyber dhe 044 494 373 apo 044 847 563 vyber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim