Banesa me qera te kolegji Fama

Shitet nga: Nasuf 15 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Te interesuarit per banesa me qera te kolegji fama. Aty ku ju mund ta gjeni vehten te jetoni me nji jet te qete dhe afer qendres ,shkolles,tergut ,transportit urban etjera.

Banesat jane tre dhomshe, dy dhoma te fjetjes sidhe kemi edhe dy banesa nji dhomshe.
ju mund ta zgjidheni ,nese e doni te mobiluar apo te pa mobiluar,natyrisht edhe qmimi ndyshon.

Ne cdo kohe mund ti visitoni banesat.
Kontaktoni me Mr Lumin ne tel; 04272705

Qmimi si pas marveshjes.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim