Banesa me qera

Shitet nga: Luan 14 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Gjindet ne ULPIAN
Banesa eshte super luksoze e mobiluar tersisht
Banesa ka 1dhom gjumi ,1 dhom te ndejes me kuzhin,banjo,koridor dhe taras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim