Banesa me qera

Shitet nga: banesa me qera 05 Maj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne lagjen e spitalit
rr. Muhamet Qami ( rruga e dyte ne anen e djathet pasi te kalohet rrethi)
banesa permbane :
sallonin
kuzhinen
koridorin
banjon
dhomen e gjumit
dhe terasen e madhe

per info shtese ju lutem kontaktoni ne nr. 044153119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim