Banesa me qera

Shitet nga: Skender Mustafa 21 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera qe gjendet ne lagjen bregu i diellit afer furres qerimi 2.
Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim