Banesa me qira Shengjin

Shitet nga: s 19 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesa me qira ne Shqiperi bregdeti Shengjin banesat gjendet ne kompleksin Adritaik me kuadratur te ndryshme si dhe me pamje nga deti

per qdo info mund te kontaktoni
Nr 049117228
viber 0038649117228 ose permes e -maile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim