Banesa me qira afer HOTEL GRAND-IT ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira afer Hotel Grand-it

*Pershkrimi i baneses:
-Kati:1
-Renditja:1 dhome,sallon me kuzhin dhe banjo.E pershtatshme per sherbime afariste.Mob:045/691 690
049/616 731 (Viber)
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim