Banesa me qira afer afer Mini Max 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 15 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e dyte ka dhomen e dites, kuzhine dhe trepezari Nje dhome te fjetjes banjo dhe 2 terrasa.
Afer Five Star Fitness si dhe afer Kfor-it
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim