Banesa me qira në lagjen e spitalit te kompleksi..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per patundshmeri Rezidenca 22 Shk 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Japim banesen me qira ne lagjen e spitalit afer kompleksit "Royal"

Banesa ka dhome fjetje,dhome dite dhe kuzhine,banjo,koridor,ballkon
banesa eshte komplet e mobiluar,dhe gjindet prane rruges kryesore
dhe gjindet ne katin e 3-te
Çmimi 200€

Agjencioni "Rezidenca"

Tel 044/173-593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim