Banesa me qira ne Bill Clinton Dardani

Shitet nga: Zejgjon 12 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Bill Clinton Dardani Prishtine. 2 dhoma,2 ballkona,kuzhine,kati i 2,ngrohje nga termokosi,komplet e mobiluar dhomat dhe kuzhina.Parking para dhe mbrapa nderteses.Banesa leshohet per familjar apo cift. Kontakt Zejgjon 044529302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim