Banesa me qira ne Bill Clinton Dardani

Shitet nga: Zejgjon 23 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Rr.Bill Clinton Dardani Prishtine.Kati i dyte,ka parking para dhe mbrapa baneses.Dhoma e ndejes komplet e mobiluar me Tv kabllovik dhe dalje ne ballkon.Dhoma e fjetjes komplet e mobiluar,Kuzhina me shporet,mikrovale,frishider,maqin per larjen e rrobave,tavolin per ushqim dhe ballkon per gjera ushqimore.Ngrohje nga Termokosi.

Banesa leshohet per qift apo familjar.

Kontakt:Zejgjon 044529302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim