Banesa me qira ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Driton 11 Pri 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipen dy banesa me qira te pamobiluara
2 dhoma gjum,sallon me kuzhine,banjo dhe terrace
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim