Banesa me qira ne DRAGODAN ☻

Shitet nga: REAT 16 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:95m²
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,2 banjo dhe ballkon;

Agjensioni REAT
Mob:045/691 690
049/616 731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim