Banesa me qira ne Dardani "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 27 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Restaurant Dubrovniku, kati i II-rë, banesa posedon sollon me kuzhinë, 2 dhomë te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe 2 ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 280 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim