Banesa me qira ne MAT 1 ☻

Shitet nga: REAT 14 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:65m²
-Kati:5
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon;Posedon ashensor dhe uje 24h


Agjensioni REAT
Mob:045/691 690
049/616 731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim