Banesa me qira ne Ulpiane

Shitet nga: REAT 23 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Ulpiane
*Pershkrimi i baneses.
-Kati: III-te
-Renditja:1 dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.
-Te perfshira ne çmim shpenzimet (uji dhe mbeturinat)


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim