Banesa me qira ne lagjen e spitalit -kompleksi ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Banesa 03 Gsh 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne katin e 3-te

Banesa ka një dhomë dite me kuzhinë
Një dhomë gjumi,banjo,koridor,ballkon,etj
Banesa eshte mirë e mobiluar
ujë dhe rrymë 24/7,nxemje me termokos,etj


tel 044/173-593, 044442969, 049 556695

Agjencioni Kalabria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim