Banesa me qira te Eulexi L. e Spitalit

Shitet nga: Sahit Rexha 28 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari, nje dhome fjetje banjon dhe terrasen
ndodhet ne katin e 7 lifi punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim