Banesa me qira te Fakulteti Teknik.

Shitet nga: Egzona 10 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Route 66.
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo.
Banesa ka nxemje te qytetit dhe eshte e mobiluar ne tersi.

Cmimi: 250 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim