Banesa me qira te QAFA perballe ambasades CROATE..

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira te Qafa perballe ambasades Croate
*Pershkrimi i baneses:
-Kati:1
-Renditja:2 dhoma,sallon me kuzhin dhe banjo.E pershtatshme per sherbime afariste.
Mob:045/691 690
049/616 731 (Viber)
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim