Banesa me qira te SLLOVENIA SPORTI ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira afer furres te Sllovenia Sporti
*Pershkrimi i baneses:
-Kati:1
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.Per nderkombtar,uje 24h dhe ashensor.
Mob:045/691 690
049/616 731 (Viber)
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim