Banesa me qira te SLLOVENIA SPORTI ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
*Banesa me qira te Sllovenia Sporti per nderkombetar perballe Albi marketit

*Pershkrimi i baneses
-Kati i 5 me ashensor
-Rendtitjae baneses: 3 dhoma gjumi +dhome pune,dhome dite,kuzhine,banjo +WC,shpajz dhe ballkon


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim