Banesa me qira te SLLOVENIA SPORTI per NDERKOMBT..

Shitet nga: REAT 30 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
*Banesa me qira afer furres Parajsa te SLLOVENIA SPORTI
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i VI-te me ashensor,
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.Uje 24h leshohet per nderkombtar


Agjensioni REAT

Mob:045/691 690
049/616 731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim