Banesa me qira te gjitha Lagjet e Prishtines nga..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agency ENI 28 Krr 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
• Agency ” ENI” ofron këto oferta në qira:

• Në Bregun e DIellit, kati IV, 90m2, qmimi 350 euro
• Ne Bregun e Diellit (te posta e vogel), kati V, 70m2, 250 euro
• Te Parku, kati V, 70m2, qmimi 350 euro
• Te Parku, kati V, 80m2, qmimi 400 euro
• Ne Qafe kati VII, 50m2, qmimi 300 euro
• Ne Bregun e Diellit kati I, 65m2, qmimi 250 euro
• Te Parku, kati I, 65m2, qmimi 230 euro
• Ne Qender kati I, 60m2, qmimi 300 euro
• Në Qender, (te pishat),kati II, 80m2, qmimi 500 euro
• Në Pejton, kati III, 95m2, qmimi 700 euro
• Në Dragodan, kati II, 80m2, qmimi 350 euro
• Te Gj.Fishta kati IV, 120 m2, qmimi 500 euro
• Ne Bregun e Diellit II, 65m2,qmimi 250 euro
• Në Dardani , kati III, 70m2, qmimi 400 euro
• Te Parku, shtepi 210m2, qmimi 900 euro
• Zyre ne Dragodan , kati I, 80m2, qmimi 300 euro
• Lokal te farmedi 40m2, qmimi 250 euro
• Lokal ne Dardani 35m2, qmimi 300 euro
• Lokal ne B.kelmend , 40+40m2 qmimi 350 euro
• Objekt ne dragodan afer maxi market qmim I volitshem.
• SI DHE PRANOJME TE GJITHA OFERTAT NE QIRADHENJE DHE SHITBLERJE.
• Tel: 045/ 476 937, 049/ 520 039, 038/ 223 813, e-mail: agency.eni@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim