Banesa me qira te shkolla Pavarsia L. e Spitalit..

Shitet nga: Sahit Rexha 24 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne perdhese
ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari
nje dhome te fjetjes banjo dhe terase.
ne banese eshte makina per kuzhine si dhe lavatriqja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim