Banesa me qira

Shitet nga: beqir 10 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesaq me qira ne brishtin ne bregun e diellit eshte me 1 dhom te fjetjes dhe me ni sallon bashk me kuzhin ka ballkon shpajz
banesa ka garazhd
osht ne katin e pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim