Banesa me qira

Shitet nga: Miljaim Ramadani 19 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Jipet banesa me qira. Gjindet ne lagjjen mat 1. Pamja eshte shum e mir dhe vendi i rahatshem dhe i bukur. Banesa eshte e pastert dhe e mir. Edhe me një balkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim