Banesa me qmim shum te volitshem 83m2

Shitet nga: Nazif Xhema 07 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 83m2 ne katin e 4,ne lagjen Mati1 te ndertesat e Alb Vizion,banesa posedon sallon me kuzhin dhe teras,2 dhoma gjumi, banjo, shpajz dhe koridor.Banesa po ashtu ka edhe parkun.
Punet e vrazhda kan perfunduar dhe ketu punohet intensivisht.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744259790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim