Banesa me siperfaqe 103m2 ne lagjen Dardania.

Shitet nga: Visari 06 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me siperfaqe 103m2 ne lagjen Dardania.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 130000euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim