Banesa moderne ne Arberi

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESA eshte NE objektin E banesave te TREGTIS (me RENDITJE shume KOMODE me 1 x DHOM GJUMI dhe 1 x SALLON me KUZHINE ) me MOBILJE te REJA dhe MODERNE ne KATI e II-te (dyte) me pamje kah LINDJA

Përbëhet prej :

1 x SALLON i MADH
1 x TV - PLASMA –LCD HD + 1 TV ne dhome te FJETJES
1 x KABLLOVIK + INTERNET wireless me Mundesi KYQJE permes IPKO dhe KUJTESA.
1 x KUZHINE TOP - MODERNE, me te Gjitha PAJISJET e DUHURA + Shanku
1 x BANJO me KOMODE dhe MAQINE *** per LARJEN e TESHAVE ***
1 x BALLKON i MADH + 1frigorifer
1 x DHOME e FJETJES *** ME TE GJITHA MOBILIET PERKATESE + TV
1 x BIBLOTEK PRAKTIKE me TAVOLIN PUNE dhe DY rafte SPECIALE per LIBRA
1 x NXEMJE QENDRORE me RRYME - e BANESES
1 x KORIDORI me DY KOMODA një PER TESHA dhe NJE për KEPUCE

Cmimi i paraqitur perfshin komplet paisjet e baneses-mobilet.

Agjencioni per Patundshmeri:
NSH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agnecy@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim