Banesa në Breg të Diellit Rr. Enver Maloku

Shitet nga: Arif 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes banesën (ndërtim i vjetër) në Breg të Diellit të Xhambazët, përkatësisht afër bustit të Enver Malokut, dhe ka pamje në rrugën kryesore.
Banesa është në katin e katërt, më saktësisht katër palë shkallë dhe është një nga banesat e vetme në lagje që nuk ka mbindërtim.
Pronari i ri mund të bëjë kërkesë në komunë për mbindërtim siç e kanë bërë edhe banesat tjera.
Banesa është me dokumentacion tërësisht në rregull dhe të kompletuar, me një fjalë e ka tapinë (fletën poseduese), nuk ka asnjë borxh, dhe nuk ka asnjë telashe pronësore.
Banesa sipas marrëveshjes mund të shitet me të gjitha mobiljet që gjnden brenda saj.
Është e izoluar nga ana e jashtme me stiropor 10cm dhe i ka të ndërruara dritaret dhe dyert e ballkonit me PVC.
Është e lidhur me ngrohjen qendrore të qytetit Termokos dhe e shtruar në parket.
Banesa ka 3 dhoma në këtë përbërje:
Dhomë të Pritjes;
Dhomë të Fjetjes;
Dhomë/Kuzhinë të zgjeruar me madhësi të njejtë si dhoma e pritjes;
2 Ballkona njëri i vogël ndërsa tjetri 10m i gjatë dhe ka dalje nga të dyja dhomat;
Korridor dhe banjo;
Çmimi 56000 Euro.
Për më shumë info kontaktoni numrat e mëposhtëm.
Viber +37744272992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim