Banesa në Breg të Diellit

Shitet nga: Dardi 28 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Breg të Diellit, përballë banesave të bardha. Banesa ka 90 m2, ku përfshihen një sallon i madh me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, dy banjo, korridori dhe ballkoni. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka çmim prej 680 euro/m2. Banesa është ndërtim shumë kualitativ dhe ekstra e punuar. Ju mirëpresim!
Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber), email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim