Banesa në Bregun e Dielli

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 102 m2
Për vendbanimin: Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me 102m2 e cila është duplex dhe gjindet në Bregun e Diellit te banesat e bardha

Përmbajtja:
Dhomë Dite
Tre dhoma gjumi
Kuzhinë
Shpajz
Dy Banjo

çmimi:110.000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim