Banesa në Bregun e Diellit II

Shitet nga: Ardijan 22 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 në breg diellit 2 te banesat e bardha
Banesa gjindet në katin e pestë dhe ka kete renditje:

- salloni me kuzhine me trapezari dhe ballkon

- shpajz

- dhoma te fjetjes

- banjo

Cmimi per m2 eshte 850 qe ne total i bije 55.250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim