Banesa në Bregun e diellit

Shitet nga: Lisa 21 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në Bregun e DIellit Kati i 4-tërt. Tersisht e renovuar dhe e mobiluar. Dokunetacion te rregullt. Banesa Ka SALLON, KUZHIN, HAPSIR PËR TRYEZ, DY BALLKONA, DY KORIDORE, NJE SHPAIZ, NJE BANJO, NJE WC, DY DHOMA GJUMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim