Banesa në Dardani S=56m2 N.SH AKS AGENCY

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet përball Bashkësisë lokale në Dardani .
Banesa ndodhet në katin e gjashte, hyrja 6/4 dhe ka sipërfaqe prej 56 m2.

Apartamenti ka këtë rënditje: dhomën e ditës, kuzhinën me trepezari të veçantë, dhomën e fjetjes, banjon, koridorin dhe balloknin me pamje kah Kalabria ashtu si duket në link.

Banesa ka dokumentacionin pronësor të rregulluar dhe mund të përkthehet menjëherë.
Çmimi i banesës nga 65 000 eshte zbritur ne 63 000 euro, pak i diskutueshëm.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH" AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim