Banesa në Dardani

Shitet nga: Simon 19 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani mbi kurriz, të banesat e gjelberta, kati 1, me sipërfaqe 65m2, e renovuar dhe mobiluar tërësisht, Çmimi 65.000Є
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim